Angellovski dhe Nestorovski presin fitore edhe ndaj Bjellorusisë

Përfaqësuesja A e Maqedonisë ka zhvilluar edhe seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së nesërme miqësore kundër Bjellorusisë në “Telekom Arena” në Shkup. Pas fitores së pastërt në ndeshjen eliminatore kundër Lihtenshtejnit, përfaqësuesja “verdhekuq” dëshiron sukses edhe në ndeshjen e së martës me bjellorusët për të rritur vetëbesimin dhe si