Ndeshja më e çmendur nga vjen nga Anglia! Dy gola të shënuar në 58 sekondat shtesë (VIDEO)

58 sekonda të çmendura, 58 sekonda që bënë që ekipi i nivelit të nëntë në futbollin anglez, Padiham të marrë vëmendjen e gjitha mediave sportive në gjithë Botën, shkruan “infOSport.mk”. Futbollistët e kësaj skuadre arritën një ndër përmbysjet më të çmendura në historinë e futbollit anglez. Luhej minuta e 92-të dhe