Kumanovari Selahi merr sërish ftesë nga Kombëtarja shqiptare

Mesfushori i Tuentes, Lindon Selahi, do të jetë sërish pjesë e Kombëtares së Shqipërisë për ndeshjet e nëntorit me Andorrën dhe Francën. Kumanovari 20-vjeçar në një intervistë të dhënë në rrjetet sociale të klubit holandez e ka zbuluar ftesën e marrë. I pyetur se cili është futbollisti më i mirë me të