Ferhan Hasani, rikthim admirues pas humbjes së babait

I goditur emocionalisht nga vdekja e babait dhe thuajse pa kurfarë përgatitje bazike këtë verë, kapiteni i Shkëndijës tregoi profesionalizëm të lartë dhe madhështinë e tij duke u paraqitur si titullar kundër Daçias, dhe ishte lojtari që “komandonte” në teren deri në momentin që trajneri Osmani vendosi ta tërheqë nga