Ahmedi dhe Darboe debutojnë me disfatë te Shakhter Soligorsk!

Valon Ahmedi dhe Dembo Darboe kanë debutuar me disfatë me fanellën e skuadrës së Shakhter Soligorsk, skuadër kjo që fazën e përgatitjeve për sezonin e ri në elitën e futbollit bjellorus po i zhvillon në Abu Dabi,njofton “infOSport.mk”. Skuadra e tyre, Shakhter Soligorsk kishte përballë Zenitin rus, skuadër kjo që në