Rrëfehet Gigs: Junajtedi për 5 mln euro nuk morri Mbape dhe Zhezus

Legjenda e Mançester Junajtedit, Rajan Gigs, është rrëfyer se si skuadra e tij e zemrës kishte lëshuar mundësinë e transferimit të dy futbollistëve më premtues që njeh bota e futbollit modern për momentin, Kylian Mbape dhe Babriel Zhesus. Gigs pretendon se “Djajtë e Kuq” mund t’i transferonin këta dy super futbollistë