Bashkëshortja e Mesit hap butik në Spanjë, merr pjesë Fabregas edhe Suarez (FOTO)

Ces Fabreas është rikthyer në Barcelonë këtë të mërkurë, për të marrë pjesë në hapjen e butikut të ri në qendër të qytetit. Bashkëshortja e Lionel Mesit, Antonella Racuzo dhe ajo e Suarezit, Sofja Balbi sot kanë bërë hapjen solemne të butikut për këpucë të markës së njohur argjentinase, Sarkany.
Ky është butiku i parë i kësaj firme që hapet në Evropë, ndërsa konsiderohet si një nga market më prestigjioze të këpëcëve në Amerikanë Latine. Në hapjen solemne sigurisht se nuk munguan as Lionel Mesi e Luis Suarez, të cilëve iu bashkua edhe Fabregasi me bashkëshortin e tij, Daniella Seman.

Mesfushori spanjol, kaloi tre sezone në Barcelonë, ndërsa në 2014 u transferua te Çelsi. Mirëpo kjo nuk e ka distancuar atë nga shoqëria me Mesin, me të cilin shihen shpesh herë bashkë.

Leave a Reply