Turpi nuk ka kufij! Shihni se çfarë bënë tifozi i Sanderlend në stadium

Një tifoz i skuadrës angleze të Sanderlend që garon në “Championship”, ka bërë një gjë të pahijshme, kur pa pikë turpi hoqi pantallonat dhe kreu nevojat personale ndërsa ishte duke parë ndeshjen në stadium.

Protagonisti i kësaj sjelljeje skandaloze u nxor jashtë nga punonjësit e stadiumit, ndërsa skuadra e tij, Sanderlend u mund nga Redingu me rezultatin 1:3 në shtëpi.

Vërtetë imazhe të shëmtuara, që megjithatë po bëjnë xhiro nëpër rrjetet sociale, me shpresë se skena të këtilla mos të përsëriten në të ardhme.

 

Leave a Reply