FC Shkupi luan në Skoci, “Shvercerat” ndezin “Çarshinë e Vjetër” (FOTO+VIDEO)

Në këto momente ka nisur ndeshja në “Ajbroks” stadium në Gllazgou, midis Gllazgou Renxhersit dhe FC Shkupit, e vlefshme për raundin e parë eliminatorë të Liga Europa, njofton “infOSport.mk”.

ATMOSFERË E ZJARRTË NGA ANA E SHVERCERAVE NË ÇARSHINË E SHKUPIT

ATMOSFERË E ZJARRTË NGA ANA E SHVERCERAVE NË ÇARSHINË E SHKUPIT

Публикувахте от infosport.mk в Четвъртък, 12 юли 2018 г.

Atmosferë e zjarrtë në tribuna, por njëkohësisht edhe më e zjarrtë në Çarshinë e Vjetër, ku të organizuar grupi i tifozëve “Shvercerat” po ndjekin takimin e skuadrës së tyre të zemrës.

FC SHKUPI LUAN NË SKOCI, NDËRSA "SHVERCERAT" DESH E NDEZËN ÇARSHINË E SHKUPIT

Dashuria e vërtetë për klubin, emocione që thjesht nuk përshkruhen….Bravo Shvercerave…

Публикувахте от infosport.mk в Четвъртък, 12 юли 2018 г.

Për më shumë flasin vetë fotot në vijim.

Leave a Reply