Renxhersi e mbyll me epërsi minimale pjesën e parë ndaj FC Shkupit (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes midis Gllazgou Renxhersit dhe FC Shkupit.  Renxhersi rastin e parë më konkret para portës së Suat Zendelit ka arritur që të kurorëzojë me gol, njofton “infOSport.mk”.

Pas një aksioni të shpejtë të nisur nga gjysmëfusha e tyre, kur ndalën një aksion të FC Shkupit, futbollistët vendas përmes Xhejmi Marfi në minutën e 23-të arritën që të avansojnë me rezultatin 1:0.

RENXHERSI AVANSON NDAJ FC SHKUPIT

RENXHERSI AVANSON NDAJ FC SHKUPIT GLLAZGOU RENXHERSI – FC SHKUPI 1:0(J. Marfi 23')

Публикувахте от infosport.mk в Четвъртък, 12 юли 2018 г.

Rikujtojmë të besuarit e trajnerit Zzekirja Ramadani u kanosën më herët me anë të Bllagoja Ljamçevskit, goditja e të cilit përfundoi në traverzë dhe më pas edhe në rivënie fundore.

Ljamçevski godet traverzën

Uhhhhhhh, çfarë rasti për FC ShkupinLjamçevski godet traverzën

Публикувахте от infosport.mk в Четвъртък, 12 юли 2018 г.

 

Leave a Reply