Vardari fiton pas plotë 878 ditë në Çair (VIDEO)

Plotë 878 ditë është dashur të kalojnë që Vardari të shënojë fitore në Çair, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Parku i Qytetit sot në kuadër të javës së 6-të shënoi fitore 2:1 ndaj FC Shkupit, skuadër kjo që në 4 ndeshjet e fundit si vendas kishte shënuar 3 fitore dhe 1 barazim.

Për herë të fundit që Vardari shënonte fitore në Çair ishte 23 prilli i vitit 2017-të, kur Baloteli dhe Barsegian kishin shënuar në fitoren 2:0 të “kuqezinjëve” nga Shkupi.

Vardari avanson në Çair ndaj FC Shkupit

Vardari avanson në Çair ndaj FC ShkupitFC SHKUPI – VARDARI 0:1(M. Cvetanoski 10')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 18 септември 2019 г.

Vardari dyfishon rezultatin ndaj FC Shkupit ne Çair

Vardari dyfishon rezultatin ndaj FC Shkupit ne ÇairFC SHKUPI – VARDARI 0:2(D. Micevski 60' – pen.)

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 18 септември 2019 г.

Besar Iseni ngushton epersine e Vardarit

Besar Iseni ngushton epersine e VardaritFC SHKUPI – VARDARI 1:2(B. Iseni 72')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 18 септември 2019 г.

Leave a Reply