Berat Gjimshiti do ti mungojë Atalantas në fundjavë kundër Sampdorias

Berat Gjimshiti vazhdon me performancat e tij të shkëlqyeshme me fanellën e Atalantas.

Megjithatë, Gjimshitin dhe Atalantan paraprakisht i pret super dueli në Ligën e Kampionëve kundër Realit të Madridit, ndeshje kjo që në program është të mërkurën.

Italianët do të provojnë të marrin më të mirën nga takimi në shtëpi dhe më pas të bëjnë surprizën e madhe në Europë, ashtu si sezonin e kaluar kur shkuan deri në çerekfinale të kompeticionit më të rëndësishëm euripian në nivel klubesh.

 

Leave a Reply