Riktheht BBC (VIDEO)

Pas kritikave të shumta në adresë të treshes së “mbretërve”, Benzema, Bejll dhe Cristiano, ndryshe e njohur si BBC, kjo e fundit ka shpërthyer gjatë ditës së sotme në ndeshjen e javës së 25-të kundër Alavesit, duke e mundur me rezultatin 4:0, njofton “infOSport.mk”. Dy gola në këtë ndeshje realizoi