Vjen largimi i parë nga Llapi!

Trajneri, Blerim Bunjaku ka ndarë rrugët me Klubin Futbollistik, Llapi. Bunjaku ka qenë trajner i juniorëve të skuadrës nga Podujeva, ndërsa lajmin për ndarjen me Llapin, Bunjaku e ka bërë të ditur përmes profilit të tij zyrtarë në “facebook”, ku ndër të tjerash ka shkruar: “Te nderuar shokë, dhe ju kolegë,