Pas Pepi Georgiev, edhe një tjetër maqedonas largohet nga Teuta!

Sërish lëvizje në dalje te Teuta. Pas sulmuesit Pepi Georgiev, është edhe portieri maqedonas, Bobi Celeski, që pritet të largohet nga rradhët e skuadrës durrsake, njofton “infOSport.mk”. Ka mbetur vetëm zyrtarizimi që Celeski t’iu bashkohet edhe lojtarëve tjerë të larguar, Adolf Selmanit, Sherif Kallakut dhe sulmuesit Pepi Gorgiev. 24-vjeçari Celeski skuadrës së