Bosançiç, golashënuesi më i mirë i Struga Trim Lum flet për dy golëshin e tij dhe fitoren ndaj Makedonija GJ.P

Struga Trim Lum në 4 ndeshjet e fundit ka tubuar 10 pikë, duke bërë një lëvizje pozitive në renditjen tabelare, njofton “infOSport.mk”. Ekipi strugan, i cili edicionin e kaluar prezantoi vendin në garat e Ligës së Konferencës, këtë vit nuk mundi ta përsëris një gjë të tillë, kjo ndoshta edhe shkaku