Shembet tarraca dhe plagosen disa tifozë në një ndeshje futbolli në Shqipëri! (VIDEO)

Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes së djeshme të Kategorisë së Dytë në Shqipëri (Liga e tretë) midis Butrintit dhe Labërisë, njofton “infOSport.mk”. Një grup tifozësh ishin mbledhur në një prej shtëpive pranë stadiumit për të parë takimin, por për pak qëndrimi i tyre mbi tarracë mund të rezultonte