E bujshme, Fatih Terim merr te Galatasaraji ylllin e përfaqësueses së Kosovës!

Galatasaraji stinorin vjeshtorë në Superligën turke e mbylli në pozitën e 5-të me 29 pikë, 6 më pak se kryesuesit e Bashakshehir. E gjithë kjo nuk përputhet me ambiciet e klubit, që para fillimit të sezonit kërkonte titullin e kampionit, ndërsa për të arritur një gjë të tillë, skuadra duhet përforcuar. Dhe kur janë