Ferhan Hasani rikthehet te goli, shënon dhe ndihmon Helsinkin për të fituar (VIDEO)

Ish futbollisti i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani ka gjetur golin pas saktësisht 2 muaj me fanellën e Helsinkit, njofton “infOSport.mk”. Hasani shënoi golin e dytë në fitoren 3:0 të Helsinkit përballë HIFK, duke realizuar në këtë mënyrë golin e tij të 5-të sezonal. https://www.facebook.com/hjkhelsinki1907/videos/1650177618497094 Buba luajti për gjatë 90-të minutave, ndërsa përveç