Bardhi – Ivi në stilin Nejmar – Kavani luftojnë se kush do godas goditjen e lirë! (VIDEO)

Ylli i ri i Levantes, Enis Bardhi nuk ka ndërmend të ndalet së shënuari gjatë këtij sezoni në La Liga. Futbollisti shkupjan mbrëmë ka shënuar një tjetër super gol, kësaj rradhe ndaj Real Sociedadit dhe sërish nga gjuajtja e lirë. Megjithatë për të ekzekutuar këtë goditje Bardhi u desh fillimisht të