Shkëndija mund Vardarin, FC Shkupi dhe Renova shpëtojnë fare në fund (VIDEO)

Sot edhe zyrtarisht është hapur stinori pranveror në elitën e futbollit vendor, ku që në start ishim dëshmitarë të debrit të madh midis Shkëndijës dhe Vardarit, e ku fitores iu gëzua skuadra vendase, njofton ‘infOSport.mk’. Shkëndijës në këtë ndeshje i mjaftoi goli i shkupjanit, Omar Imeri në minutën e 23-të për