Lagerbak: Respektojë Shqipërinë, por shpresojmë të fitojmë ne

Skuadra përfaqësuese e Norvegjisë zhvilloi paraditen e së dielës një seancë stërvitore në prag të ndeshjes me Kombëtaren shqiptare. Trajneri i skuadrës nordike, Lars Lagerbak që nuk ngurroi të vlerësojë skuadrën tonë dhe trajnerin Panuçi. “Nuk e di nëse Panuçi është i rrezikshëm si trajner aq sa ka qenë kur ishte

Lagerbak zbulon listën e futbollistëve për ndeshjen kundër Shqipërisë

Trajneri i përfaqësueses norvegjeze të futbollit, Lars Lagerbak, ka bërë publike listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjet miqësore që do ti zhvillojë ndaj Australisë dhe Shqipërisë që do ti zhvillojë në fund të këtij muaji. Në mesin e futbollistëve të ftuar bie në sy prezenca e dy emrave të rinj,