Bellasica qerrasi me një 5-she Osogovën

Bellasica ka zhvilluar edhe një super ndeshje tjetër në terminin e mbrëmjes para tifozëve të vetë në Strumicë, duke mundur Osogovën me rezultatin e thellë 5:0, shkruan “infOSport.mk”. Pepi Georgiev dhe Stefan Sulev shënuan nga dy gola në këtë ndeshje, teksa një gol tjetër shtoi edhe Jovanço Trajkovski. Një fitore identike 5:0,