Lirohet futbollisti i Prishtinës: Ja ç’më tha polici që më arrestoi

Futbollisti i njohur kosovar, Liridon Leci është liruar sot, teksa u arrestua dy ditë më parë nga policia në ndeshjen Besa-Prishtina, të fituar nga “Bardhekaltërit”. Mbrojtësi i Prishtinës ka lëshuar edhe një deklaratë për sajtin e klubit të Prishtinës, ku deklaron: “Është absurde çfarë ka ndodhur, prishje imazhi personal, prishje imazhi për

Ndodh edhe kjo në futbollin kosovar, policia arreston futbollistin gjatë ndeshjes (VIDEO)

Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur këtë fundjavë në Kosovë gjatë ndeshjes së Superligës mes Besës së Pejës dhe Prishtinës, ndeshje kjo që u mbyll me fitoren 1:2 të skuadra nga kyeqendra. Mbrojtësi i Prishtinës, Liridon Leci, është arrestuar nga forcat e rendit gjatë zhvillimit të takimit dhe është vendosur të