LPFM, të gjitha ndeshjet e javës së 11-të në një ditë

Faza e dytë kampionale e ndeshjeve në elitën e futbollit vendor do të vazhdojë me ndeshjet e javës së 11-të, që në program janë në mesjavë, raporton “infOSport.mk”. Që të gjitha 5 ndeshjet do të zhvillohen në një ditë, të mërkurën me fillim në ora 14:30. https://www.facebook.com/infosport.mk/photos/a.476416142474008/2569698106479124/?type=3&theater Bazuar në renditjen momentale, ndeshja që

Caktohen emrat e arbitrëve, ja kush referon ndeshjet, FC Shkupi-Vardari dhe Renova-Shkëndija

Komisioni i arbitrëve pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka bërë të ditur listën e gjyqtarëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e javës së 6-të në LPFM, që në program janë të mërkurën, njofton “infOSport.mk”. Kësisoj derbin mes rivalëve të vjetër të Shkupit që do të zhvillohet