A ishte i manipuluar shorti i Ligës së Kampionëve? (VIDEO)

Vetëm disa minuta pas hedhjes së shortit për ndeshjet gjysmëfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve Evropian nëpër rrjetet sociale filluan shkrimet se kinse shorti ka qenë i manipuluar, njofton “infOSport.mk”. Shumica pohojnë se Real Madridi dhe Atletiko Madridi janë tërhequr qëllimisht që të përballen kundër njëri tjetrit. Përkrahësit e kësaj