Duro dhe Mazrekaj sërish bashkë, këtë herë te Struga Trim Lum

Mentor Mazrekaj për herë të parë në karrierën e tij futbollistike do të luaj në kampionatin e Maqedonisë. Prishtinasi shumë shpejtë pritet ti bashkohet skuadrës kampione të Struga Trim Lum, me të cilën skuadër sipas informacioneve që posedon “infOSport.mk”, pritet të nënshkruajë kontratë deri në fund të sezonit. Mazrekaj së fundmi