Gunesh: Ndeshja me Shqipërinë do të jetë shumë e luftuar

Përfaqësuesja e Turqisë do të jetë rivali i parë i Kombëtares së Shqipërisë, në ndeshjen e parë për kualifikueet e Europianit 2020. Ndeshja kundër Turqisë do të zhvillohet me 22 mars në Shkodër në stadiumin “Loro Boriçi”, teksa trajneri përfaqësueses turke, Shenoll Gunesh beson në një rezultat pozitiv. Cilat janë objektivat e

Ndërpritet gjysmëfinalja Fenerbahçe-Beshiktash, trajneri mysafir Gunesh goditet në kokë (VIDEO)

Ndeshja kthyese e gjysmëfinales së Kupës së Turqisë midis Fenerbaçes dhe Beshiktashit e zhvilluar në “Shukri Saraçolu” është ndërprerë në minutën e 59-të, teksa tensioni ka arritur kulmin pas goditjes së trajnerit të Beshiktashit, Shenoll Gunesh, njofton “infOSport.mk”. Trajneri i skuadrës mysafire ishte goditur me një objekt të fortë nga tifozët