Rikthehet Kjaer, por kundër Beneventos Milani do të luaj pa Hernandez!

Mbrojtësi i Milanit, Simon Kjaer bënë pjesë në grupin e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Beneventos, njofton “infOSport.mk”. Danezi kështu rikthehet me ekipin pas plotë 1 muaji, që kur me datë 3 dhjetorë të vitit të kaluar kishte pësuar një dëmtim në ndeshjen e Liga Europa kundër Selltikut. Gjithashtu për ndeshjen

ZYRTARE, Milani bënë goditjen e parë në merkato, vjen nga Reali!

Milani ka bërë goditjen e parë në merkaton e kësaj vere. Drejtuesit “kuqezinjë” kanë përmbushur me sukses operacionin në Madrid, teksa transferuan mbrojtësin e majtë të Realit, Teo Hernandez. Mbrojtësi 22-vjeçar pritet ditën e nesërme të kryejë vizitat mjekësore dhe nëse gjithçka shkon sipas parashikimeve do të vijë edhe firma në