Golat dhe rastet nga ndeshja kontrolluese Shkëndija-Bad Radkersburg (VIDEO)

Shkëndija e Tetovës mbrëmë zhvilloi ndeshjen e parë kontrolluese ndaj Bad Radkerburgut  në kuadër të fazës së dytë përgatitore në Slloveni. Të dyja skuadrat u ndanë me barazim 1:1, ndërsa në linkun më poshtë mund të shihni golat dhe rastet nga takimi i zhvilluar.

Leave a Reply