Mesi paguan 37 mijë euro një darkë në Ibiza (FOTO)

Dy yjet e Barcelonës Lionel Mesi dhe Luis Suarez së bashku me Ces Fabregasin këtë fundjavë e kanë kaluar në Ibiza të Spanjës.

Në mediat spanjolle është bërë lajm jo prania e tre futbollistëve, por  shuma që kanë paguar për një nat të kaluar në Ibiza.

Shkruhet se ylli argjentinas ka bërë pagesën, ku në mesin e shumë gjërave, Mesi ka paguar 621 euro për 27 pica, 784 euro për shtatë hamburger, 41 shishe shampanjë Dom Perignon në vlerë prej 24 mijë e 600 euro.

Në total e gjithë shumë ishte 37 mijë e 330 euro.

Leave a Reply