Ter Shtegen si Mesi, driblon sulmuesin e Getafes (VIDEO)

Numri një i Barcelona-s, Ter Shtegen, ka imituar shokun e tij të skuadrës, Leo Messi-n, dhe ka turpëruar me një lëvizje të bukur sulmuesin e Getafe, Angel në minutën e parë të takimit.

Leave a Reply