Golat dhe rastet nga ndeshja Shkupi-Çeliku (VIDEO)

Shkupi sot zhvilloi ndeshjen e tretë kontrolluese në Antalia të Turqisë. “Bardhekaltërit” u mundën nga skuadra boshnjake Çelik me shifra 2:1, ndërsa golin e vetëm për Shkupin e realizoi Besar Iseni nga penalltia. Në videon më poshtë mund ti ndiqni rastet dhe golat.

Leave a Reply