Sefer Seferi dhe kundërshtari i tij, Lerena bëjnë shqiponjën bashkë

Boksieri nga Korita e Gostivarit, Sefer Seferi, ndryshe vëllai më i vogël i Nuri Seferit me datë 21 shtaor në Johanesburg të Afrikës së Jugut do të sfidojë kampionin aktual, Kevin Lerena, në luftën për titullin e botës IBO në “Cruiserëight”, njofton “infOSport.mk”.

Në prag të këtij takimi, ata sot kanë bërë një prezantim para opinionit, ndërsa krejt në një atmosferë relaksuese, të dy boksierët madje së bashku kanë krijuar edhe shqiponjën dy krenare.

Leave a Reply