E kryer, Interi siguron përforcimin e parë të janarit!

Skuadra e Interit po bënë mirë këtë edicion në “Serie A”, ndërsa kjo ka shtuar apetitet e drejtuesve të kësaj skuadre për stinorin pranveror, ku pritet të vazhdojnë luftën me Juventusin për titullin e kampionit.

Drejtuesit “zikaltër” janë vëbë në kërkim të një sulmuesi, ndërsa sipas raportimeve nga Franca, Olivie Zhiru, do jetë sulmuesi i ri i Interit.

“Telefoot”, raporton se sulmuesi francez ka refuzuar ofertat e Uest Ham dhe Bordo, vetëm e vetëm që të ju bashkohet “neroaxurrëve”.

Francezi dëshiron ribashkimin me Konten, nën urdhërat e të cilit ishte edhe te Çelzi vite më parë.

Gjithsej të etiketuara

Leave a Reply