Rrahje masive midis BBB të Dinamos dhe “Grobari” të Partizanit në Vukovar ( VIDEO)

Në Vukovar të Kroacisë të enjten pasdite ishte kaos. Janë rrahur pjesëtarët e dy grupeve të tifozëve, ata të Dinamos së Zagrebit, Bad Blue Boys, dhe tifozët e Partizanit të Beogradit, të njohur si “Grobari”. Sipas 24sata.hr, kjo është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë regjionale, Dragoslav Zhvikoviq. Rrahja ka ndodhur rreth orës

Granit Xhaka po luan sezonin e fundit me Arsenalin!?

Ky sezon mund të jetë i fundit për Granit Xhakën ne fanellën e Arsenalit. "Topçinjtë" janë të gatshëm të shesin mesfushorin me prejardhje nga Kosova, nëse në drejtim të tyre vjen ndonjë ofertë e knaqshme. Xhaka para ardhjes së Artetas nuk ka gëzuar raporte të mira me tifozët, gjë që kishin lindur