Formacionet zyrtare, Vardari-Shkëndija

Pas pak në arenën “Todor Proeski” në Shkup do të zhvillohet derbi i javës së 9-të në elitën e futbollit vendor midis Vardarit dhe Shkëndijës, njofton “infOSport.mk”. Është kjo pa dyshim përballja më interesanate e kësaj jave, në të cilën mejdanin do të ndajnë dy skuadrat më të mira viteve të fundit në futbollin vendor.

Ndeshja në fjalë starton në ora 14:30, ndërsa përmes fotos më poshtë mund të shihni edhe formacionet e të dyja skuadrave.

FORMACIONET ZYRTARE VARDARI – SHKËNDIJA

Публикувахте от infosport.mk в Събота, 17 октомври 2020 г.

Leave a Reply