Super gjest, “Dardanët” ua pastrojnë fushën futbollistëve të Kosovës për t’u stërvitur

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka nisur që të grumbullohet në Hotelin “Emerald” në Prishtinë në kuadër të përgatitjeve për tri ndeshjet e muajit mars.

Pak më parë është anuluar stërvitja e paraparë për sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në ora 19:00.

Dhe tashmë kjo stërvitje është zhvendosur në Hajvli, shkruan Gazetasheshi.com

Derisa për t’u krijuar kushte sa më të mira po kujdesën tifozët “Dardanët” të cilët kanë filluar largimin e borës nga fusha në mënyrë që stërvitja të realizohet sa më mirë.

Leave a Reply