Paraqitja fantastike e mbrojtësit shqiptarë, presidenti kundërshtar zbret në fushë dhe i bën ofertë për ta transferuar (VIDEO)

Presidenti i Adana Demirspor, Murat Sançak, kërkon që ta marrë në skuadrën e tij mbrojtësin shqiptarë, Arlind Ajeti. Numri një i skuadrës turke kishte mbetur i mahnitur nga performanca e shkëlqyer e Ajetit me fanellën e Kluzh, duke qenë një komandant i vërtetë në mbrojtjen e skuadrës rumune, që në kuadër

ZYRTARE, Balotelli vazhdon karrierën në Turqi

Mario Balotelli ka bërë një transferim të papritur në futbollin turk, duke nënshkruar me skuadrën e Adana Demirspor, skuadër kjo që këtë vit u ngjit në Superligën turke. Balloteli te kjo skuadër transferohet nga rradhët e Moncas, me të cilën skuadër nuk arriti që të ngjitet në Serie A. https://twitter.com/i/status/1412781025650958345 Sulmuesi i njohur