E bujshme, Skela pritet të emërohet trajner te klubi i njohur i Bundesligës

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares së Shqipërisë, Ervin Skela pritet të emërohet trajneri te skuadra U17 e Ajntrahtit të Frankfurtit, te e cila skuadër kishte kaluar një pjesë të karrierës së tij të bujshme. Një gjë të tillë ka paralajmëruar mediumi gjerman “Ëiesbadener”. “Duhet dhe kam dëshirë të mësoj shumë”, ka thënë