“Infosport.mk” nuk gabon, fshesa e Akrapoviç përfshin edhe Kamer Qakën

Shkëndija dhe mesfushori Kamer Qaka kanë rënë dakord që të ndajnë rrugët para kohe. Qaka nuk do të jetë në të ardhmen pjesë e Shkëndijës, ndërsa bashkëpunimi është ndërprerë me marrëveshje ndërmjet të dyja palëve, edhe pse pejani me skuadrën tetovare kishte kontratë deri verën e vitit 2022. Anëtari i përkohshëm