LPFMV, java e dytë zhvillohet në 3 ditë

Java e dytë në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë së Veriut do të zhvillohet në 3 ditë, njofton “infOSport.mk”. Gjithçka nis me ndeshjen e së premtes, Sileksi – Pelisteri në Kratovë, për të vazhduar të shtunën me ndeshjen midis Rabotniçkit dhe Bellasicës, ndeshje kjo që do të transmetohet drejtëpërdrejtë në