Nuk bindi Akrapoviçin te Lokomotiv Plovdiv, Kadriu firmos me Renovën

Florian Kadriu ka vendosur që ti thotë “PO”, Renovës. Ish futbollisti i FC Shkupit dhe Rabotniçkit me skuadrën tetovare ka nënshkruar kontratë një vjeçare, njofton “infOSport.mk”, duke ju dhënë fund spekullimeve rreth të ardhmes së tij. Futbollisti kërçovar provoi veten te Lokomotiv Plovdivi, mirëpo pasi nuk arriti që të bind trajnerin