Ja ku mund të ndiqni ndeshjen historike mes dy skuadrave shqiptare, Ballkanit dhe Shkupit

Skuadra kampione e Kosovës, FC Ballkani, dhe ajo e Maqedonisë së Veriut,  FC Shkupi, sonte në Prishtinë do të zhvillojnë një ndër ndeshjet më të rëndësishme, përmes së cilës mund të shkruajnë historinë më të re, raporton “infOSport.mk”. Dy skuadrat shqiptare sonte do të luftojnë për një vend në grupet e