Gostivari nuk ndalet, pas Angelçe Timovskit, gati të prezantojë edhe sulmuesin nigerian, Kehinde

KF Gostivari nuk ka ndërmend të ndalet, kur janë në pyetje prurjet e reja te kjo skuadër për sezonin 2023/24 në elitën e futbollit vendor. Pasi disa orë më parë prezantuan futbollistin e deridjeshëm të FC Shkupit, Angelçe Timovskin, ata nuk ka vonuar shumë dhe kanë paralajmëruar edhe transferimin e sulmuesit