Ish futbollisti i kombëtares shqiptare, Klodian Duro, banori më i ri i “Big Brother”

Ish futbollisti i Kombëtares shqiptare, Klodian Duro, është banori më i ri i "Big Brother Albania VIP 3". Ish-lojtari i Kombëtares shqiptare dhe trajneri i disa klubeve ka vendosur të izolohet në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë. Nëse aventura e tij shkon mirë, Duro pritet të izolohet mbi 100 ditë

Ish futbollisti i Kombëtares shqiptare merr drejtimin e Feronikelit!

Feronikeli ka gjetur pasardhësin e trajnerit Afrim Tovërlani, i cili dha dorëheqje pas disfatës që skuadra nga Drenasi e pësoi dy ditë më parë nga Drita e Ardian Nuhiut. “Gazeta Olle” mëson se tre herë kampionët e Kosovës kanë arritur marrëveshje me ish futbollistin e Kombëtares shqiptare, Klodian Duro. Palët janë parë