Mesfushori i kombëtares shqiptare shumë pranë transferimit te Interi!

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani, me shumë gjasa do të zgjedhë Interin para Milanit dhe ekipeve të tjera për të vijuar karrierën e tij, që është në ngritje e sipër. Asllani ka gjetur akordin personal me drejtuesit “zikaltër”, që tashmë kanë nisur punën për të gjetur akordin me klubin aktual