Makedonija Gj.P prezanton edhe brazilianin e tretë

Brenda pak ditëve Makedonija Gj.P ka prezantuar edhe brazilianin e tretë gjatë afatit kalimtarë të dimrit, njofton ‘infOSport.mk’. Pas Paulo Eduardo Karvaljo dhe Andre Penalva, drejtuesit e skuadrës nga Gjore Petrovi gjatë ditës së sotme kanë prezantuar edhe mbrojtësin e krahut të majtë, Izaldo Braz Zhunior. Ky i fundit vjen si zëvendësues