Lacio e Strakoshës sërish bëri të qajnë Juve dhe Sarri (VIDEO)

Skuadra e Lacios ka fituar SuperKupën e Italisë. “Shqiponjat” nga kryeqendra romake sërish bënë që Juve dhe Sarri të qajnë, pasi shënuan fitore 3:1, e dyta me këtë rezultat gjatë këtij muaji, njofton “infOSport.mk”. Finalja u zhvillua në Arabinë Saudite para tribunave të mbushura në “King Saud Univeristy” në Riad. Pjesa e