Mino Raiola bëhet menaxher edhe i grekut Manolas

Një ndër menaxherët më me emër në futbollin botëror, Mino Raiola është menaxheri i ri i futbollistit grek, Kostas Manolas. Mbrojtësi i Romës zgjodhi për agjentin e futbollistëve të njohur si Zlatan Ibrahimoviç, Xhanluixhi Donaruma dhe Poll Pogba, me shpresë se do të realizojë një transferim të bujshëm në Premierligën angleze. https://twitter.com/ASRomaAddict3/status/1076870264061874176 Kontrata e Manolas